TİŞÖRT BASKILAR

T-Shirt Nasıl Baskı Yapılır

Tişört Baskı firmamız adet sınırlaması olmadan üretimi yapmaktayız. Polo yaka ve bisiklet yaka olarak 2 alternatif seçeneğimizden oluşan tişörtlerimiz istediğiniz Slogan Yazı Resim ve Logoyu basarak güzel hoş bir tasarım ortaya çıkartıyoruz.

Tişörtlerimiz S M L XL XXL gibi bedenleri vardır.Tişörtün baskı kalitesi çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.Baskı sistemimiz manuel sistem makinamızla yapıldığı için 1 adet dahi sipariş kabul etmekteyiz.Çok adetli siparişleriniz profesyonel makina ekipman sistemlerimizle basılmakta.

Tişört Baskıları her türlü Spor, Organizasonyon Parti  Doğum Günü Etkinliklerinizde kullanabilirsiniz.Lütfen firmamızdan sipariş vermek için bilgi alınız.

Tişört baskısı yaptırmaya karar verdiniz ve işiniz acil ise aynı gün teslim edebiliriz.Yoğunluk durumumuz müsaitse acil imalat ile işiniz hızlı teslim edilir.
tişört baskı fiyatları, cevahir tişört baskı  ucuz tişört baskı fiyatları, promosyon tişört fiyatları, tişört imalat fiyatları,, tişört baskı istanbul, t shirt baskı, t shirt baskı ankara, tasarım tişört, baski