PRİNÇ ALÜMİNYUM ASİT İNDİRME TABELALARI

PRİNÇ ALÜMİNYUM ASİT İNDİRME TABELELARI

Prinç yada Alüminyum Asit İndirme Oyma Tabela İmalatımız bu iki değerli metal ile yapılır, Yapılacak tabela veya makina etiketinin film kalıp alındıktan sonra metal tabela asit kazanın içine atılarak devir daim yaptırılarak asitle yazılar indirilir.

Asit motorundan çıktıktan sonra kumlama yapılarak metal şekil alır ve yazıların içi hasas el fırçası ile boyanır, vernik atma bölümünde vernik atılır kurumaya bırakılır.Bu yapılan bütün işlemler tamamen el işçiliği maharet ve beceri ustalık ve itina gerektirir.

Oyma Tabelelarımız dayanıklı ve ömürlüktür.Bu Metal Makina Etiketi olsun Metal Prinç İmalatı olsun önem arz eden yerlerde kaliteli iş isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilirler.

Asit indirme tabela yada etiket yaptırmadan önce firmamızla iletişim kurarak yapılacak işin ölçüsü alüminyummu prinçmi ve kaç adet olması gerekiyor ve teslimat süresi mutlaka öğreniniz.Metal Prinç Tabela yapıldığı gibi Metal Prinç Makina Etiketide imalatıda mümkündür.Makina etiketinin  zor koşullar ortamında durması asit indirme etiket yaptırmak uzun ömürlü olması açısından iyi bir tercih olabilir.
pirinç tabela fiyatları, pirinç tabela karaköy, asit indirme karaköy, asit indirme etiket, asit indirme tabela, alüminyum asit indirme nasıl yapılır, asit indirme yapan firmalar, asit indirme cam, paslanmaz asit indirme nasıl yapılır, pirinç asit indirme, metal makina etiket yapan firmalar, metal etiket fiyatları, metal etiket baskı,metal etiket baskı istanbul, prinç tabela beyoğlu, asit inidirme beyoğlu, paslanmaz etiket,prinç tabela imalatı, metal tabela baskı