PLASTİK KART İMALATI

PLASTİK KART İMALATI

Firmamızda her çeşit plastik kart üretimi yapılmaktadır.Dijital baskısı kaliteli laminasyonu ile plastik kartlarımız uzun ömürlü dayanıklıdır.Firmamız aynı zamanda çipli ve akıllı kart imalatıda yapmaktadır. Kartlarımızı çeşitli departmanlarda dernek üye kartları sporcu kartları vb. kullanabilirsiniz kart imalatımızda en az adet 20 dir.Lütfen 20 adedin altında kart imalatı için bizi aramayınız, Akıllı çipli kartlar hariçtir.İmalat sistemimiz yüksek adetlere göre entegre edilmiştir.Bizimle iletişim kurarak Plastik Kart talepleriniz için lütfen fiyat teklifi alınız.Resmi devlet dairelerine ait TC özel kartlar her türlü kimlik personel kartları için yetkili kurumdan imzali evrak ve prosüdürler söz konusudur.Diyer kartlar için böyle bir şey yoktur..

Plastik Kart Fiyatlarımız oldukça uygundur.Müşterimizden kartın tasarımı ve  bilgileri alındıktan sonra hızlı biçimde imalatı yapılır ve teslim edilir.Plastik kartlarımızı personel kimlik kartı yada fatura kartı gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Plastik kart üreticileri arasında firmamız 20 yılldır faaliyettedir.Plastik kart ile birlikte baskılı boyun ipi imalatımızda mevcuttur.Lütfen yaptığımız ürünler hakkında firmamızdan fiyat teklifi alınız.

Plastik Akıllı Kart üretimimizde vardır,Bu imalat sistemimiz adetli üretim olması gerektirmektedir.Adetli akıllı kart talebiniz için firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz.

pvc kart fiyatları, plastik kart imalatı, plastik kart basımı fiyatları, plastik kart üretimi, akıllı kartlar nedir, akıllı kart sistemiçipli kart sistemleri, akıllı kart üreticileri, pvc kart baskı, pvc kart, kartvizit baskı, ucuz kartvizit, pvc kartvizit,plastik kart beyoğlu, plastik kart istanbul, plastik kart çağdaş reklam,plastik kart yapımı, plastik kart satınal,ucuz plastik kart yaptırma, plastik yaka kartı,plastik yaka kartı imalatı,plastik personel yak kartı,yaka kartı istanbul, personel pvc kart üretimi, akıll pvc kart,mersin plastik kart,mersinde plastik kart yapan yerler