PLAKET ÇEŞİTLERİ

İstanbul'da Ödül Plaket Yaptırmanın Adresi

Plaket Ödülü Hakkında

Kadife Kutulu Plaketlerimiz İstanbul'da Ödül Plaket imalatı yapan ayrıca Kristal Plaket, Albüm Plaket ve daha birçok plaket seçeneği ile hizmet veren Çağdaş Reklam 2000 yılından beri birçok derneğe, kurum ve kuruluşa ödül törenlerinde plaket tedarikçisi olarak başarı ile hizmet veriyor.Plaket Baskıda uzun yıllar sektörde lider konumdayız. 

Kristal Plaketlerden Gümüş Tabak Plaketlere kadar geniş ürün gamına sahip olan ve plaket imalatında kalite ile beraber müşteri memnuniyetini odak alan Çağdaş Reklam, kendi imalatı olan plaketleriyle İstanbul'da ve Akdenizin incisi Mersin'de hizmet vermeye devam ediyor.

Çağdaş Reklam'ın kendi üretimi ve tasarımı olan plaketleri; kadife kutu içerisinde yüksek kalite metal ile imal ediliyor; uzun ömürlü, şık ve özgün plaket tasarımları ile sahiplerini onurlandırıyor. 

Bugün birçok firma, kurum, kuruluş çalışanlarını, akademisyenlerini, öğrencilerini Çağdaş Reklam'ın özgün Kristal Plaketleri, Albüm Plaketleri, Gümüş Tabak Plaketleri ile ödüllendiriyor.
Siz de bir çalışanınızı, akademisyeninizi veya öğrencinizi Çağdaş Reklam'ın özgün, şık ve uzun ömürlü plaketleri ile ödüllendirebilir; onlara ömür boyu gururla saklayabilecekleri bir plaket hediye edebilirsiniz.
kristal plaket,plaket baskı,  ahşap plaket, plaket fiyatları, plaket yaptırma istanbul, plaket yaptırma fiyatları, kristal plaket yaptırma fiyatları, toptan plaket, plaket al, plaket burda, albüm plaket,  plaket imalatı, istanbul plaket,plaket mersin,mersin plaket,plaket siparişi