METAL ÖDÜL KUPALAR

METAL KUPA

Metal Kupalarımız çeşitli ebatlarda branş ve kategorilerine göre değişmektedir.Sportif akitivitelerinize göre 1.2.3.lük metal kupa gurubu oluşturacağınız gibi sadece tek bir boy ebat seçerekde Ödül Kupa verebilirsiniz.Kupaların kaidesine yazı ve logosunu basarak kupanızı teslim ediyoruz.

Kupalarımız metal malzemeden olduğu gibi tamamen kaliteli plastik malzemedende yapılmış kupalarımızda mevcuttur.Ürünlerimiz ithaldir ve model çeşidi çoktur.Kupalar ithal olduğu için stoktaki ürünlerimiz değişebilmektedir.Kupa ihtiyaçlarınızda firmamızdan mutlaka stok durumu ve teslimat gününü öğreniniz.

Firmamız yaklaşık Reklam Promosyon branşında 20 yıllık bir geçmişi vardır.Metal Kupa Metal Plaket gibi ürün imalatlarında Türkiye'de öncü registerli müeseseler arasındadır.

Metal Kupalarınızı her türlü Spor etkinlikleri organizasyonlarda akademik ödül törenlerinde okul müsabakalarında aklınıza gelecek her şenliklerde kullanabilirsiniz.Akılda kalacak vitrinde bozulmadan durmasını istiyeceğiniz bir metal kupaya sahip olmak için lütfen firmamızdan teklif ve teslimat bilgisi alın.
metal kupa, ödül kupa modelleri, ödül kupa imalatı, kupa yaptırma, ödül kupa fiyatları, ödül kupalar, ödül kupa çeşitleri, ödül kupa satınal, ödül kupa plaket, ödül kupa yapımı, kupa plaket fiyatları, ödül kupası, kişiye özel ödül kupası,