METAL ETİKETLER

Metal Makina Etiketi İmalatı

Metal Madeni Etiket üretimimiz her zaman son teknolojiyi yakından takip ederek,müşterilerimizin istekleri doğrultusunda metal etiket imalatımız gerçekleştirilir.İmalat sistemimiz yapısına göre yüksek fırın ısıda metalin yüzeyine  tırnakla kazınmıyacak şekilde kaliteli bir biçimde alüminyum metale baskı sağlanır.

Bir başka imalat şeklimizde etiketin ehemniyetine göre metal alüminyumun içi asit ve kimyasal işlemlerden geçirilerek eloksal atılarak içi oyulur yazılar boyanır vernik atılır ve müşteriye teslim edilir,bu imalat şekli tamamen el işçiliği bilgi ve beceri gerektirir.Bu etiket genelde makinanın çok zor şartlarda olan durumlarda yapılması gerekebilir.Sizin için asit indirme iyi tercih olaiblir.

Alüminyum Etiket fiyatları yapılacak işin adedi malzeme kalitesine göre belirlenir.Metal Etiket fiyatlarımız herzaman uygun fiyat kaliteli iş prensibimizdir.

Madeni Makina Etiketlerimiz TSE kapsımında ürünlerimiz garantilidir.Lütfen Metal Etiket hakkında sorularınız için firmamıza mail atınız.
metal etiket, alüminyum etiket, asit indirme etiket, metal makina etiketi, metal etiket imalatı, metal makina etiketi karaköy, prinç etiket, kumlama prinç etiket, metal etiket istanbul, metal etiket fiyatları, metal etiket ikitelli, metal etiket topkapı, metal etiket asit indirme, metal aksesuar etiket, metal asansör etiketi, usd etiket, metal etiket baskı fiyatları, metal etiket baskı izmir, metal etiket basımı, metal etiketci,metal label canada, metal etiket dudullu