Logo Baskılı Maske

Logo Baskılı Maske Fiyatları

Logo baskılı maskelerimiz kişiye özel baskılı olarak adetsiz yada adetli toptan olarak satışımız vardır.Çağdaş Reklam'da maske fiyatları adet bazında değerlendirilir ve en uygun fiyat verilir.Kişiye özel olarak yaptığımız maskeler yıkamaya dayanıklıdır yüksek derecede ısı ile de yıkayabilirsiniz.Kişiye özel logolu olarak yaptığımız maskelerimizden en az adet 5 adet sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Maskelerimiz likralı polyester kumaştan üretimi yapılmıştır.Çamaşır makinasında istediğiniz gibi yıkayabilirsiniz.İstediğiniz logo slogan resim vb.dijital basıp uzun ömürlü kullanabilirsiniz.Çağdaş Reklam kalitede öncü firma.

Maskemizin ölçüleri açık olarak masa üstüne koyulduğunda baştan başa 35cm civarıdır.Ve standart tek modeldir.Maskelerimiz kişiye özel parakende yapıldığı için maskemizin ölçüleri herkesin kullanacağı standart modeldir.Ancak 10bin üstü siparişlerde standartlarda değişiklik yapılabilir, 10bin altı mümkün değildir.

Logo baskılı maskelerimizi toplantılarınızda kurumsal logonuzla birlikte takıp seminerlerinizde çok güzel reklam yapma olanağı bulabilirsiniz.Etkinlik seminer özel toplantılarınızda size prestij sağlıyacaktır.
Baskılı maske, fotograf baskılı maske, logo baskılı maske, kişiye özel ağız maskesi, baskılı maske mersin,resimli ağız maskesi,toptan baskılı maske,baskılı maske çiçek sepeti,baskılı maske üretimi,hediyelik baskılı maske,partipaketi.com,mezitli baskılı maske,mezitli promosyon maske