KURUMSAL

HAKKIMIZDA...  ÇAGDAŞ REKLAM 2000 yılında Karaköy Yüksekkaldırım Lokasyonunda reklam ve tanıtım ürünlerinin imalatı ve satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu tarafa hızlı bir gelişme içerisinde ve kaliteli müşteri hizmeti ile ayrıcalıklı bir yer edinmiştir. Modern ve en son teknoloji sistemleriyle çalışan üretim tesislerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla üretimini yurtiçi ve tüm dünya pazarına sunmaktadır.Şimdi Galata Bölgesinin konjonktürel değişimi bazı farklı faktörlerden dolayı faaliyetlerimizi yine İstanbul'un turizm cenneti Beyazıt Çemberlitaş meydanında geçiş yapmızı gerektirdi.Şuan itibari ile Sultanahmet Bölgesinde imalatlarımız devam ediyor.Müşterilerimizinde ofisimize kolay zorlanmadan bize ulaşmasıda bizim için gerçekten sevindirici bir durum..

ÇAGDAŞ REKLAM müşterilerinin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayan isteğe uygun olarakta istenilen standartlarda reklam ve tanıtım ürünleri üretebilmektedir ve bunu müşterileriyle karşılıklı görüşerek ortak bir karar alıp taleplerini en kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

Vizyonu yüksek bir firma imajını her zaman kanıtlamış ve bunu uzun yıllar sürdürmek amacında olan ÇAĞDAŞ REKLAM bu sektörde en iyi olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

HİZMETLERİMİZ...

Öncelikle esas olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Piyasa araştırmaları yaparak yeni teknolojiyle birlikte meydana gelen yeni talepleri en hızlı bir şekilde üretmek ve müşterilerimizin beğenisine sunmak.

Kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en maksimum düzeyde karşılamak

Saygın ve güvenilir firma imajını sürdürerek ayrıcalıklı hizmet anlayışını müşterilerimizle paylaşmak