KURUMSAL

 ÇAGDAŞ REKLAM PROMOSYON 2000 yılında Karaköy Yüksekkaldırım Lokasyonunda reklam ve tanıtım ürünlerinin imalatı ve satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.Şimdi Mersin Mezitli İlçesinde de Hizmet veriyoruz. Firma kurulduğu günden bu tarafa hızlı bir gelişme içerisinde ve kaliteli müşteri hizmeti ile ayrıcalıklı bir yer edinmiştir. Modern ve en son teknoloji sistemleriyle çalışan üretim tesislerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla üretimini yurtiçi ve tüm dünya pazarına sunmaktadır.

ÇAGDAŞ REKLAM müşterilerinin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayan isteğe uygun olarakta istenilen standartlarda reklam ve tanıtım ürünleri üretebilmektedir ve bunu müşterileriyle karşılıklı görüşerek ortak bir karar alıp taleplerini en kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

Vizyonu yüksek bir firma imajını her zaman kanıtlamış ve bunu uzun yıllar sürdürmek amacında olan ÇAĞDAŞ REKLAM bu sektörde en iyi olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

HİZMETLERİMİZ...

Öncelikle esas olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Piyasa araştırmaları yaparak yeni teknolojiyle birlikte meydana gelen yeni talepleri en hızlı bir şekilde üretmek ve müşterilerimizin beğenisine sunmak.

Kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en maksimum düzeyde karşılamak

Saygın ve güvenilir firma imajını sürdürerek ayrıcalıklı hizmet anlayışını müşterilerimizle paylaşmak  

Çağdaş Reklam, Çağdaş Reklam İstanbul,Çağdaş Reklam Mersin,Çağdş Reklam Mezitli,Çağdaş Reklam Niğde,Çağdaş Reklam Ankara,Çağdaş Reklam Muradiye,Çağdaş Reklam Manisa,Çağdaş Reklam Fethiye,Çağdaş Reklam Karaköy,Çağdaş Reklam Ardahan,Çağdaş Reklam Şanlıurfa,Çağdaş Reklam Bafra,Çağdaş Reklam Samsun,Çağdaş Reklam Şişli,Çağdaş Reklam Yalova
Çağdaş Reklam İstanbul ve Mersin Mezitli Şubelerinde Hizmetlerine Devam Etmektedir.Hızlı Süratli Çözüm Üreterek İhtiyaçlarınıza Cevap Vermektedir.Çağdaş Reklam Promosyon'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.