Ham Bez Çanta İmalatı

HAM BEZ ÇANTA İMALATI

1 adedi 35.TL 1 ile 10 Adet arası..ACİL İMALAT

Acil Bez Çanta İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözümler, Davet Organizasyon, Düğün Kına Sünnet Özel Toplantı ve Etkinliklerinize Adet Sınırı olmadan hızlı  üretim ile Bez Çanta İmalatı yapmaktayız.Bizden 1- 10 - Adetden 20- 30- 50- 100 Adede kadar Bez Çanta siparişi verebilir etkinliğinize renk katabilirsiniz.İstediğiniz Logo Slogan Resim baskısını yaparak teslim ediyoruz.Acil üretimde kullanılan sarf malzemeler baskı öncesi hazırlık ve bez kumaş kalitesi daha yüksek kalitede olduğu için birim fiyatları fark ediyor..Ama Bez Çantanız kısa bir sürede adetsiz olarak temin etme avantajına sahip oluyorsunuz..

Acil Bez Çanta İmalatında sizlere hızlı çözümler sunmaktayız.Sizde takdir edersiniz ki Ham Bez Çanta İmalatında 500 ve 1000 Adedin altına inmek mümkün olmuyor.Baskı öncesi filmleri grafik işlemleri belirli bir masraf eder tuttuğu için adetsiz üretim gerçekleşemiyor.Ama acil adetsiz bez çanta takeplerinize yukarıda belirttiğimiz gibi hız lı üretim metotlardan yardımcı olabiliriz..

Ham Bez Çanta ürünlerimiz % 100 pamuktan imalatı gerçekleşir, Bez çantaların üretim süreci tahmini 1 haftayı geçebilir, sipariş verirken imalat sürecini göz önünde bulundurmanız önem arz eder.

Promosyon Ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel / 140 gr / m2 ağırlığındadır.Ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür.

Bez çanta üzerine yapılan baskı tek renk çift renk çanta yüzeyini kaplıyacak şekilde gibi farklı şekilde baskıları yapılır buna göre adet bazında ve baskı metoduna göre fiyat belirlenir.

baskılı bez çanta, ham bez kumaş çanta, promosyon çanta, toptan bez çanta, ham bez çanta baskılı, toptan kumaş çanta, siyah ham bez çanta, ham bez çanta eminönü, baskısız bez çanta toptan, kurumsal bez çanta toptan

acil bez çanta , baskılı bez çanta , hızlı üretim bez çanta , hazm bez çanta , bez çanta istanbul , bez çanta fatih , bez çanta sultanahmet, logo baskılı bez çanta,